İOS Kurulumu

Sipariş sayfasını açarak ExpressVPN aboneliği için web sayfasından kaydolun. Bunun için aşağıdaki açılan pencereye e postanızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Kayıt işlemi bittikten sonra ExpressVPN’i kurun butonuna tıklayın.

Daha sonra yükleme sayfasına yönlendirileceksiniz. App Store yükleme sayfasından uygulamayı yükleyin. Aşağıdaki butona tıkladığınızda (Download on the App Store) yükleme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Apple Mağaza sayfasına geldiğinizde al (GET) tuşuna basın ve uygulamayı yükleyin.

Uygulama yüklemesi tamamlandığında ekranın sol üst köşesindeki ExpressVPN yükleme sayfasına dönün. Aç (Open) butonuna tıklamayın. Daha sonra aşağıdaki açılan pencereden kaydolmak için buraya tıklayın (Tap Here) butonuna tıklayın.

Onayınızı isteyen aşağıdaki pencerede açın (OPEN) butonuna basın.

Otomatik olarak uygulama kayıt yaptırabilirsiniz. Eğer ilk defa kayıt yaptırıyorsanız  VPN ayarlarınızı yapmanız istenir. Kuruluma devam etmeniz için aşağıdaki izin ver (allow) tuşuna basabilirsiniz.

Aşağıdaki kutucukta ExpressVPN’in program konfigürasyonunuzu ayarlamak istediğini belirtmektedir. Burada da izin ver (allow) butonuna tıklayın.

Parmak izinizi kullanarak uygulamaya giriş yapmak için parmak izinizi bu bölümde tanımlamalısınız.

Son olarak sizden ExpressVPN daha hızlı ve daha güvenilir hizmet verebilmek için kullanım bilgilerinizi paylaşmanızı ister. Eğer bilgileriniz paylaşmak istiyorsanız izin ver (allow) butonuna tıklayabilirsiniz.

Şimdi VPN sunucusuna bağlanmak için aşağıdaki ekrandaki “ON” butonuna tıklayabilirsiniz. Program sizin için en uygun VPN sunucusunun yerini(smart location) size tavsiye eder.

Daha fazla bilgi almak için lütfen VPN bilgi bölümümüze bakın.